Pożyczki dla osób zadłużonych w ZUS i Urzędzie Skarbowym

Zadłużenie w ZUS i Urzędzie Skarbowym ma wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Dla wielu przedsiębiorców najbardziej dotkliwy może być fakt, że zaległości w tych instytucjach mogą skutecznie przekreślić starania o kredyt firmowy. Niestety bardzo trudno jest uzyskać kredyt bez zaświadczeń z ZUS i US. To może prowadzić do utraty płynności i dalszych kłopotów finansowych firmy.

W takim przypadku warto poszukać alternatywnych możliwości finansowania w sektorze pozabankowym. Bardzo często firmy pożyczkowe oferują takie rozwiązania jak pożyczka na spłatę zaległości w ZUS czy pożyczka na spłatę zaległości w US.  Są to oferty kierowane zarówno do małych przedsiębiorców, którzy chcą pożyczyć jedynie dwa tysiące złotych, jak i dużych firm, które potrzebują kilkudziesięciu złotych.

Każda instytucja oferuje pożyczki na nieco innych warunkach, dlatego też zawsze należy przeanalizować dokładnie umowę przed podpisaniem. W niektórych przypadkach możemy liczyć na rozłożenie długu na dogodne raty, które nie obciążą firmy.